Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:258
Пожеж:221
Врятовано осіб:3
Врятовано будівель:56
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту
06.09.2005

62 мінометні міни було викопано замість картоплі на полі у селі Поліське, що на Житомирщині

Піротехнікам МНС не доводиться сидіти без діла. 4 вересня другий регіональний відділ МНС виїхав у місто Харків. У Жовтневому районі, у приватному будинку на вулиці Ясні Зорі, було знайдено мінометну міну. Операцію по вивезенню та знешкодженню небезпечної знахідки було закінчено о 13:20.
Через три години спеціалісти-піротехніки вже були у Печенізькому районі Харківської області. Як з’ясувалося, також мінометну міну місцеві мешканці знайшли у полі, що належить СП „Фортуна”. Знешкодивши небезпечну знахідку, піротехніки направилися у село Андріївка Балаклійського району Харківської області. На вулиці Клари Цеткін, на своєму подвір’ї, перекопуючи клумбу, чоловік знайшов дещо, на його погляд, дуже схоже на снаряди.
Прибувши на місце, спеціалісти МНС інформацію підтвердили. Із землі рятувальники дістали вісім 100-мм мінометних мін. Операцію по знешкодженню цієї „партії” вибухонебезпечного заліза закінчили лише вранці наступного дня (5 вересня).
62 міни часів Великої Вітчизняної війни було знайдено на присадибній ділянці у селі Поліське Коростенського району Житомирської області 5 вересня. На небезпечну знахідку натрапила господиня: копаючи картоплю, вона побачила металевий предмет, який виявився міною. Група піротехнічних робіт ГУ МНС України в Житомирській області, яка приїхала на місце небезпечної знахідки, провівши розвідку, виявила ще 61 вибухонебезпечний предмет.
За повідомленнями місцевих жителів, у цьому районі постійно знаходять по 1-2 міні. Виявити всі “подарунки” Великої Вітчизняної війни надзвичайно важко, адже колись на цій ділянці стояла хата, повна побутового металобрухту.
Того ж дня всі 37 мм міни було вивезено за межі населеного пункту. 6 вересня спеціалісти МНС їх знешкодили.
Прес-служба МНС України Події 
 Новини